Evinize Keyif Katmak İçin Çalışıyoruz!
Amacımız Tarz Ve Şıklığı evinize Getirmek. Mimarlarımızla Hayalinizdeki Evleri Tasarlamanıza Yardımcı Olarak, Lüksü Ulaşılabilir Fiyatlara Sunabilmek İçin Çalışıyoruz.
 TASARIMCILARIMIZLA ÇALIŞ

Çok geniş ürün seçeneği içinden seçim yapmakta zorlanıyor veya evinizin dekorasyonuyla ilgili kararsızlık yaşıyorsanız, Mobilyask.com olarak sorunu sizin için çözmeye hazır. 
 YARDIM DESTEK

Aklınıza takılan bir soru mu oldu? Harika! Senin için haftanın 7 günü 10.00 – 20.00 mağazada 7/24 e-ticarette  telefonun diğer ucunda, e-posta kutusunun başındayız.

  ULAŞILABİLİR FİYATLAR

Tarzı bir lüks olarak değil, herkesin yaşam alanlarına taşıyabileceği bir keyif olarak görüyoruz. Bu yüzden Mobilyask.com tarz sahibi ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz.

 2 YIL GARANTİ

Mobilyask.com üzerinden aldığınız mobilyalar en az 2 yıl garantilidir. Aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde aklimevde.com olarak sorununuzu herhangi bir ücret talep etmeden gideriyoruz.

 İADE KOLAYLIĞI

Ürünle ilgili herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda, iade işlemleriniz kolayca ve ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

 PROFESYONEL KURULUM

Kurulumuyla müşterilerimizi zora sokacağını düşündüğümüz ürünlerimiz için, Mobilyask.com'un profesyonel kurulum ekibi; evinize teslim edilen ürününüzün kurulumunu, sizi hiçbir zahmete sokmadan yapıyor ve karşılığında hiçbir ücret talep etmiyor.

 GÜVENLİ TESLİMAT

Ürünleriniz Dünya’nın her yerine Albimo/Mobilyask güvencesiyle ve özel araçlarımızla teslim edilir.

 GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Yurt dışından ithal exclusive ve kendi tasarladığımız ürünlerimizle beraber, müşterilerimiz için özel siparişler de oluşturuyoruz. Mobilyaskcom  e-Ticaret sitesinden evinizin tüm ihtiyaçlarına tek noktadan ulaşabilirsiniz.

 KURUMSAL SATIŞ HİZMETİ

Kurumunuz için En iyisini, En verimli şartlarda Mobilya almak istiyorsanız Doğru adrestesiniz. Bize ulaşmanız yeterli.

 KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Aradığınız tasarımı bulamadıysanız hayalinizdeki mobilyayı kendinize özel yaptırma imkanı Mobilyask.com ‘da. Bizden randevu al hemen buluşup hayalindeki mobilyayı tasarlayalım.

 AVANTAJLI KAMPANYALAR

Bir kampanya bitiyor diğeri başlıyor sizler için. Kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için, sitemizden ayrılırken karşınıza çıkan bilgi mesajındaki kutucuğa e-mail adresinizi bırakabilirsiniz.

 SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ

Mobilyask.com, sipariş, sevkiyat, teslimat veya montaj sırasında ve sonrasında ortaya çıkabilecek her soruna karşı hazırlıklıdır. Karşılaşılması olası sorunları, müşterisini mağdur etmeden hızlıca çözüme kavuşturan Mobilyask.com, müşterilerine gerekli hallerde ürün değişimi ya da ürün iadesi gibi alternatif seçenekler de sunar.